A PROTAN Informatikai Biztonsági Tanácsadó Zrt.
keres
naplóelemző specialista pozícióra munkatársat

Feladatok:

  • biztonsági naplóállományok elemzése, következtetések levonása, jelentések, statisztikák készítése,
  • incidenskezelés,
  • naplóelemző rendszer bevezetése, működtetése,
  • technikai támogatás nyújtása naplóelemző rendszerek üzemeltetéséhez, hibaelhárítás
  • közreműködés ajánlatok szakmai tartalmának kidolgozásában,
  • információbiztonsági projektek támogatása.

Elvárások:

  • műszaki végzettség,
  • hasonló területen szerzett, legalább 5 éves tapasztalat,
  • technikai ismeretek: linux rendszergazda és/vagy windows rendszergazda, linux, windows és hálózati eszközök naplózása, adatbázis ismeretek, tűzfal, behatolásvédelmi rendszerek gyakorlati ismerete, informatikai biztonsági tapasztalat
  • kiemelkedő elemző képesség,
  • legalább középfokú, alkalmazott angol nyelvtudás,
  • szakma iránti elhivatottság,
  • jó problémamegoldó készség,
  • jó dokumentálási képesség,
  • irodai alkalmazások haladó szintű ismerete,
  • precíz, minőségi munkavégzés.

Előny:

  • CISA minősítés,
  • gyakorlati tapasztalat nagyvállalati környezetben,
  • banki gyakorlat.

A sikeres és bevált pályázó számára az alábbiakat kínáljuk:

  • szakmai kihívás, fejlődési lehetőség,
  • hatékony, dinamikus csapat,
  • érdekes, felelősségteljes munka,
  • karrierút, hosszú távú együttműködés,
  • versenyképes jövedelem.

Munkakezdés: azonnal.
Fényképes önéletrajzokat a karrier@protan.hu E-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.