A PROTAN Informatikai Biztonsági Tanácsadó Zrt.
keres
információbiztonsági szakértő pozícióra munkatársat

Feladatok:

  • információbiztonsági szabályozások készítése, felülvizsgálata,
  • információbiztonsági kockázatelemzési módszertan kidolgozása/ügyfélre szabása,
  • információbiztonsági kockázatelemzés megtervezése, kockázatok azonosítása, kezelési intézkedések kidolgozása,
  • információbiztonsági folyamatok kialakítása, bevezetése, felülvizsgálata,
  • vonatkozó jogszabályoknak (különös tekintettel: adatvédelem), belső szabályzatoknak és felügyeleti szervek követelményeinek történő megfelelés ellenőrzése,
  • információbiztonsági kontrollok megfelelőségének és hatékonyságának értékelése,
  • jelentések, prezentációk készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • biztonsági ajánlások és követelmények ismerete - ISACA, Cobit, ISO 27001,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat (informatikai területen (auditori feladatkörben), folyamatszervezés),
  • hardver-, szoftver-, hálózati és határvédelmi ismeretek,
  • szakma iránti elhivatottság,
  • folyamat-szemlélet,
  • lényeglátó, logikus gondolkodás,
  • jó problémamegoldó készség,
  • projektmunkában szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs képesség mind írásban, mind szóban,
  • legalább középfokú, alkalmazott angol nyelvtudás,
  • irodai alkalmazások haladó szintű ismerete,
  • igényes, minőségi munkavégzés.

Előny:

  • gazdasági végzettség,
  • CISA, CISM, CGEIT képesítés,
  • ISO9001, ISO27001 képesítés,
  • audit területen szerzett tapasztalat,
  • ITIL képesítés,
  • gazdasági területen szerzett ismeret/tapasztalat.

A sikeres és bevált pályázó számára az alábbiakat kínáljuk:

  • szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőség,
  • hatékony, dinamikus csapat,
  • érdekes, felelősségteljes, önálló munka,
  • karrierút,
  • versenyképes jövedelem.

Munkakezdés: azonnal.
Fényképes önéletrajzokat a karrier@protan.hu E-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.