A PROTAN Informatikai Biztonsági Tanácsadó Zrt.
keres
informatikai biztonsági specialista pozícióra munkatársat

Feladatai:

  • informatikai biztonsági vizsgálatok megtervezése és kivitelezése,
  • informatikai rendszerek műszaki sebezhetőségeinek feltárása,
  • informatikai, információbiztonsági kockázatok azonosítása, kockázatkezelési intézkedések kidolgozása,
  • informatikai beruházások biztonsági véleményezése,
  • informatikai biztonsági szakmai támogatás informatikai biztonsági alkalmazások bevezetéséhez (különös tekintettel SIEM/IDS/IPS rendszerekre),
  • jelentések készítése,
  • közreműködés ajánlatok szakmai tartalmának kidolgozásában.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (informatikus vagy villamosmérnök),
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat (ideálisan informatikai biztonság, ezen kívül: informatikai fejlesztés/üzemeltetés/folyamatszabályozás területén),
  • magasszintű műszaki ismeretek informatikai rendszerek biztonsági kockázataival kapcsolatban, operációs rendszer legalább rendszergazdai szintű ismerete (windows és/vagy linux és/vagy aix és/vagy unix) és/vagy hálózati ismeretek és/vagy határvédelem biztonsági kockázatainak ismerete.
  • biztonsági ajánlások ismerete,
  • szakma iránti elhivatottság,
  • nagyvállalati közeg, informatikai rendszerek, architektúrák, megoldások ismerete,
  • projektmunkában szerzett tapasztalat,
  • rendszerszintű, analitikus és lényeglátó gondolkodás,
  • jó problémamegoldó készség,
  • strukturált, precíz íráskészség, jó dokumentálási képesség,
  • legalább középfokú, alkalmazott angol nyelvtudás,
  • irodai alkalmazások haladó szintű ismerete,
  • igényes, minőségi munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • CISA, CISM, CGEIT képesítés,
  • ISO9001, ISO27001 képesítés,
  • audit területen szerzett tapasztalat,
  • ITIL képesítés,
  • banki informatikai területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőség,
  • hatékony, dinamikus csapat,
  • érdekes, felelősségteljes, önálló munka,
  • karrierút,
  • versenyképes jövedelem.

Munkába állás:

  • azonnal

Fényképes önéletrajzokat a karrier@protan.hu E-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.