Budapesti székhelyű cég
hatékony, dinamikus csapatába keres
tudásmenedzser pozícióra munkatársat

Feladatok:

  • ügyfél magasszintű/különleges szakértelemmel rendelkező munkatársai szakismeretének felmérése, dokumentálása,
  • a dokumentált szaktudás rendszerezése,
  • oktatási program és oktatási anyagok készítése,
  • tudásmenedzsment elméleti ismeretek elsajátítása,
  • képzések/oktatások szervezése,
  • belső képzési rendszer szervezeti kereteire vonatkozó koncepcionális terv készítése,
  • közreműködés a szervezeti keretek kialakításában, fenntartásában,
  • közreműködés tudásmenedzsment alkalmazás kiválasztásában,
  • tudásmenedzsment alkalmazás tartalmi feltöltése,
  • belső oktatásszervezési, képzési feladatok.

Elvárások:

  • felsőfokú, ideálisan műszaki végzettség,
  • legalább 5 éves munkatapasztalat,
  • oktatásszervezés/tudásmenedzsment terén szerzett tapasztalat,
  • műszaki/reál affinitás,
  • kiváló kommunikációs készség (mind szóban, mind írásban),
  • jó képzelőerő, kreativitás.
  • átfogó, logikus, analitikus gondolkodás,
  • kiváló rendszerező képesség,
  • projektmenedzsmentben/projektmunkában szerzett tapasztalat,
  • lelkiismeretes, precíz, minőségi, magas színvonalú munkavégzés.

Előny:

  • műszaki (villamosmérnöki) végzettség.

Amit kínálunk:

  • hatékony, dinamikus, fiatal csapat,
  • érdekes, felelősségteljes, önálló munka,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • karrierút,
  • versenyképes jövedelem.

Munkába állás:

  • azonnal

Fényképes önéletrajzokat a karrier@protan.hu E-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.